PLN
10.76 UAH ▼0.76%
CZK
1.83 UAH ▼0.96%
V úterý 6. srpna bude Dynamo Kyiv hrát první zápas třetího kvalifikačního kola L...

Lidé z Kyjev útočí. Dynami- "Rangers" -0-0: Online vysílání zápasu Ligy mistrů

V úterý 6. srpna bude Dynamo Kyiv hrát první zápas třetího kvalifikačního kola Ligy mistrů v sezóně mistrů 2024/25 proti skotským strážcům z Glasgow. Dynamo Kiev-Glasgow "Rangers" 3. Qualifay-Raund.

První zápas Lublin, Polsko, Arena Lublin Stadium Hlavní rozhodčí: Donatas Rumshas (Litva), Arbiter VAR: Bartosh Frankovsky (Polsko) "Dynamo" (Kyjev) - Glasgow "Rangers": 0: 0 "Dynamo" přistupuje k novému soupeři Podle Ligy mistrů, po sebevědomém vítězství nad Bělehradským partyzánem. Dva zápasy s celkovým skóre 9-2 nutí fanoušky, aby čekali na úspěch v zápase se Skoty. 10.

Útok Skotů, Mihawko srazí míč do ven, sleduje remízu a vypouštění do středu trestné oblasti. Obránci Dynamo nesou míč. 7. Mykola Shaparenko se pokusil prorazit, brankář skotského Jacka Batlanda - na místě. 4. Výstřel Andrei Yarmolenka po průchodu Vladislava Vanata. První úhel v dynamu. Brazhko se pokusil zasáhnout po upuštění Popova - míč šel mnohem výš. 2. První rána na cíl - Georgy Buschan odráží ránu skotského Lawrence a poté dosáhl dezertů.

Brankář byl znovu na místě. Soudce dává počáteční píšťalku. 5 minut před zápasem. Týmy jdou na hřiště. 12 minut před zápasem. Ve srovnání s předchozím zápasem s partyzánem existuje několik náhrad. Taras Mikhavko debutuje v Lize mistrů kvůli zranění Maxima Dyachuk. Konstantin Vivcharenko šel na levý bok obrany místo Vladislava Dubinchaka. Mezi startovními 11 byl Alexander Pihalokonok. 45 minut před zápasem. Počáteční týmy.

<p> Lékař poskytuje pomoc během ostřelování. Stugna prapor </p>...