10.84 UAH ▲2.44%
CZK
1.84 UAH ▲1.88%
Ukrajinská armáda se účastnila bitvy na přední straně Khersonu, byla zraněna a p...

Běh 284 km po operaci srdce: Bojovník ozbrojených sil obdržel bronz na mistrovství světa (fotografie)

Ukrajinská armáda se účastnila bitvy na přední straně Khersonu, byla zraněna a podstoupila srdeční operaci. Zároveň se mu podařilo aktualizovat národní rekord s 12hodinovým během. 9. prosince ministerstvo strategické komunikace ministerstva ozbrojených sil Ukrajiny („Stratkov ozbrojených sil“) vyprávělo o ukrajinském bojovníkovi Andriy Tkachuk, který se stal bronzovým vítězem denního běhu mistrovství.

Muž běžel téměř 300 km za 24 hodin a aktualizoval národní rekord. Akce byla napsána na telegramovém kanálu oddělení. Andriy Tkachuk s vojenským značkou „Broad“ získal třetí místo na denním běhu mistrovství, běží 284,540 km. Současně dokázal zlepšit předchozí národní rekord, který stanovil. Zejména dříve byl rekord 12hodinového běhu 155,295 km a díky Andrew-156,8 km. Závod se konal 1. --2. prosince v Taipei, hlavním městě Tchaj-wanu, zpráva je hlášena.

Vojáci byli propuštěni, aby se zúčastnili mistrovství, ve kterém ustoupil opakovaným vítězům - litevský Alexander Sorokin, autor světového rekordu a řecké Foodios Zisimopoulos, který má také řadu vítězství ve světových atletických soutěžích. Na Facebooku na Facebooku není žádná zpráva o vítězství. Ale tam si můžete přečíst, že v dubnu 2023 podstoupil operaci srdce.

Příspěvek uvedl, že s chronickou tachykardií se mu podařilo stát mistrem sportu a držitelem rekordu světa. A po půl roce - má v denním závodě bronzovou medaili. Je třeba poznamenat, že denního běhu mistrovství jsou mezinárodní soutěže Ultramarathon, během nichž běžci běží 24 hodin. Vítěz 2023 - Oleksanddr Sokolov - překonal 301,8 km v den, napsal na portálu „Svět světelné atletiky“.

Po cílové čáře také publikovali fotografie ukazující ukrajinského bojovníka Andrei Tkachuk. Mezitím Stratko poznamenal, že Tkachuk je stíhací 128 ozbrojených sil, které se účastnily anti-teroristické operace v letech 2014–2015. Za svou účast na bitvách dostal příležitost - medaile „obránce vlasti“. Během jedné srážky s nepřítelem byl zraněn, ale pak se vrátil ke svým bratrům.

<p> Lékař poskytuje pomoc během ostřelování. Stugna prapor </p>...