CZK
1.68 UAH ▲0.57%
Pro ukrajinského sportovce je to první trofej po návratu do tenisových představe...

Tenistka Elina Svitolina ve finále vyhrála ruskou blinku

Pro ukrajinského sportovce je to první trofej po návratu do tenisových představení. Elina Svitolina se zastavila na pauzu, protože byla těhotná. Ukrajinská tenistka Elina Svitolina vyhrála turnaj WTA250, který se konal ve Štrasburku. Poslední zápas byl proti ruské Anně Blinka. To bylo uvedeno v turnajové tiskové službě. Po návratu do profesionálního sportu získala Elina Svitolina první vítězství na turnaji WTA250.

Ve finále vyhrál ukrajinská atletka ruská Anna Blinka, která jedná v neutrálním stavu. Pro Svitolina to byl první zápas s ruským Rusem, který skončil skóre 6: 2, 6: 3. Elina Svitolina vyhrála turnaj poprvé poté, co se vrátila do tenisu. Tenistka dočasně pozastavila projevy, protože byla těhotná. Obecně se jedná o 17. trofej na úrovni WTA. Naposledy ukrajinština vyhrála turnaj WTA250 v srpnu 2021 v Chicagu.

Tisková služba poznamenala, že Svitolina vyhrála tenistické hráče během současného turnaje, kteří hráli v neutrálním stavu - ve čtvrtfinále a finále. Celkem 4 soupeři přešli na vítězství Eliny Svitolina, z nichž jedna se objevila před začátkem hry, vyhrál druhý tenista. Vyhraje v 5 zápasech v řadě. Připomínáme, že 3. listopadu média napsala, že Elina Svitolina přitahovala prince Monaka, aby pomohl obětem ruské agrese. 15.

<p> Lékař poskytuje pomoc během ostřelování. Stugna prapor </p>...