Politika

Zdůrazněné vlastenectví: Ukrajinští bruslaři odmítli pozdravit Rusy na vítězství (video)

Anastasia Metolkin a Luke Berulav, kteří se narodili v Rusku, vyhráli soutěže, ale nyní zastupují Gruzii. Ukrajinští bruslaři Violetta Serova a Ivan Hobta získali stříbrné medaile na juniorské Grand Prix z krasobruslení, které se konalo v Budapešti. Poté zdůraznili svou vlastenectví zvláštním způsobem. To se stalo známým z účtu Twitter základny ukrajinských sportů.

Vítězové soutěže byli Anastasia Metolkin a Luke Berulav, kteří se narodili v Rusku, ale nyní zastupují Gruzii. Během slavnostního ceremoniálu přivítali ex -regiony bronzové medailisty, po kterých chtěli přebývat s Ukrajinci, ale nepřijali pozdravy a při čichnutí hlavy se zvedli na podstavec. Připomínáme, že 26. července bylo oznámeno, že Ruská federace a Bělorusko nebyly v roce 2024 pozvány na olympijské hry. Na olympijské hry bylo zasláno 203 zemí.